Hotel przy lotnisku Warszawa

Wybierasz się do Warszawy w podróż służbową, na wakacje lub po prostu na dłuższy pobyt i spędzasz większość czasu w mieście? Hotel na lotnisku jest doskonałym, centralnym miejscem na pobyt. Położony nieco ponad kilometr od Lotniska Chopina w Warszawie i blisko dworca kolejowego, jest również idealnym miejscem dla tych, którzy lubią podróżować do Polski pociągiem.

Hotel przy lotnisku Warszawa położony zaledwie kilka kroków od Międzynarodowego Lotniska Chopina i Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego, został zbudowany specjalnie z myślą o tych, którzy często latają. Oferuje on komfortowe pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizją satelitarną, a także luksusowe spa i saunę o skandynawskim wystroju wnętrz, w których goście mogą skorzystać z zabiegów relaksacyjnych z masażem gorącymi kamieniami i aromaterapią.

Na lotnisku Chopina w Warszawie możesz zatrzymać się w komfortowym hotelu lotniskowym. Apartamenty znajdują się w budynku z bezpośrednim dostępem do terminala, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla pasażerów, którzy przylatują późno w nocy lub wylatują wcześnie rano. Oferta hoteli obok lotniska obejmuje pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe, z wyborem łóżek podwójnych lub pojedynczych. Konfiguracja zależy od Państwa osobistych preferencji. W hotelu znajduje się restauracja, w której można zjeść starannie przygotowane śniadania i kolacje.

Dobrze wyposażony hotel dla podróżnych w pobliżu lotniska Chopina wita każdego gościa w sposób serdeczny i przyjazny. Hotel przy lotnisku Warszawa to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji, ponieważ jego lokalizacja skłania do tego, aby do dyspozycji był nowocześnie wyposażony obiekt konferencyjny, który gwarantuje naszym gościom profesjonalną obsługę, wraz z niezbędnym sprzętem i umeblowaniem, łącznie np. z projektorem, flipchartem i nagłośnieniem. Zapewnia, że wszystkie programy zostaną zrealizowane perfekcyjnie i w najlepszy możliwy sposób.