Odkurzacze jednofazowe

Gdy trzeba odkurzyć wysoko położone i trudno dostępne miejsca, najlepszym rozwiązaniem są odkurzacze jednofazowe. Odkurzacze te zostały specjalnie zaprojektowane i opracowane, aby w sposób ciągły, szybszy i skuteczniejszy usuwać wszelkie zanieczyszczenia, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. Dlatego też w miejscu przemysłowym zapewniają nam takie samo bezpieczeństwo, jakim cieszylibyśmy się w naszych domach.

Odkurzacze jednofazowe są ważnym elementem każdego systemu sprzątania. Filtr HEPA zapewnia ochronę przed wirusami, mgłą, bakteriami, rozdrobnionymi włóknami azbestu i azbestem. Dzięki wymiennemu systemowi filtrów HEPA, możliwe jest zachowanie wysokiej skuteczności czyszczenia przez cały okres eksploatacji urządzenia.

Wraz ze wzrostem wykorzystania odkurzaczy w przemyśle, nastąpił duży wzrost produkcji odkurzaczy jednofazowych. Ilość i jakość tych urządzeń gwałtownie wzrosła, ale nadal zależy od wielkości projektu sprzątania i tego, co chcesz wyczyścić. Usuwanie brudu z dywanu, rozcieńczonego pyłu z hali fabrycznej – do tego typu zadań najlepiej sprawdzają się modele o wysokiej mocy. W przypadku dużych projektów z dużą ilością małych lub niebezpiecznych elementów, które trzeba usunąć, potrzebny jest model z większą głowicą ssącą.

Ponadto nowoczesne odkurzacze jednofazowe zostały stworzone z myślą o technologiach przenośnych. Zbiorniki odkurzaczy, które jeszcze kilka lat temu były wielkości dużego wiadra, teraz można bez problemu przenosić w ręku. Dodatkowo, nowoczesne modele odkurzaczy wyposażone są w ergonomiczne uchwyty i większe koła, dzięki czemu są niezwykle łatwe w obsłudze podczas odkurzania.