Jak można odpocząć w ogrodzie?

Pogoda się ociepla i dni stały się dłuższe, a wiele osób szuka sposobów na relaks na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy masz duże podwórko przed domem, czy mały balkon, istnieje wiele sposobów, aby cieszyć się na zewnątrz z patio lub ganku. Oto kilka pomysłów na stworzenie idealnego miejsca do rozciągnięcia się i zrelaksowania:

1. Rozsiądź się wygodnie

Ponieważ Twój ogród będzie prawdopodobnie nieco mniej formalny niż Twoja wewnętrzna przestrzeń życiowa, dlaczego by się z tym nie pogodzić? Meble na zewnątrz mogą być znacznie bardziej swobodne, a nawet nieco niechlujne – nie musisz się martwić o plamy czy rozlane płyny. Ponieważ prawdopodobnie będziesz również robić takie rzeczy jak stawianie stóp na stole (lub nawet leżenie z nimi w górze!), upewnij się, że jest wystarczająco mocny, aby to wytrzymać. Niektórzy ludzie wybierają nawet meble rattanowe, które wyglądają świetnie w naturalnym otoczeniu, ale mogą być wyzwaniem do utrzymania w czystości.

2. Stwórz atmosferę komfortu

Możesz stworzyć poczucie przytulności za pomocą poduszek, świec i wystroju, który jest bardziej domowy niż zamkowy. Nie musi pasować idealnie; jeśli używasz różnokolorowych mebli, możesz je zrównoważyć eklektyczną mieszanką poduszek lub koców w kolorach uzupełniających. 

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://forhomies.pl/ .