Jak urządzić małą sypialnię?

Udekorowanie małej sypialni to trudne zadanie, zwłaszcza jeśli nie znasz się na projektowaniu. Łatwo poczuć się przytłoczonym samą ilością możliwości. 

  1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że musisz porzucić pomysł, że możesz zmieścić każdy mebel w środku. Jest to całkiem niemożliwe. Oznacza to, że będziesz musiał dokonać wyborów i trzymać się ich. Jeśli coś ci się nie podoba, usuń to i nigdy nie patrz wstecz. Jest to ważny krok do podjęcia, ponieważ bałagan sprawia, że pokój wydaje się mniejszy i bardziej zagracony. Twoim celem podczas tego procesu jest, aby wszystko wydawało się tak czyste i przestronne, jak to możliwe.
  2. Używaj luster – dają one poczucie głębi i „zwiewności”. Użyj ich w swojej sypialni, ale uważaj z rozmieszczeniem, aby nie wydawało się, że jest ich zbyt wiele. Pamiętaj, że lustro odbija światło z okien (jeśli są jakieś), które może rozjaśnić nawet najciemniejszy pokój.
  3. Trzecia wskazówka dotycząca dekorowania małej sypialni dotyczy koloru – użyj jasnych kolorów, najlepiej ciepłych, takich jak czerwony lub żółty. Mogą one pomóc przekształcić swoją małą sypialnię w przytulne miejsce, nie czyniąc go wyglądać zagracone lub tandetny w ogóle.

Więcej na temat wnętrz znajdziesz na stronie https://dladomatora.pl/ .