Rodzaje fryzur na trening

Jeśli chcesz, aby bieganie stało się częścią Twojej codziennej rutyny, ważne jest, aby wymyślić fryzurę, która nie będzie przeszkadzać. Oto kilka najpopularniejszych opcji wśród biegaczy. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://allbeauties.pl/ .

Kucyk

Jest to najprostsza fryzura ze wszystkich. To także jedna z najlepszych fryzur dla tych, którzy mają długie włosy i nie chcą się męczyć z ich pielęgnacją. Wystarczy związać włosy w luźnego kucyka, owinąć je wokół siebie i spiąć. Uważaj, aby nie wybrać fryzury, która wymaga spinek lub gumek do włosów w kształcie małych zwierzątek, ponieważ mogą one rozpraszać podczas biegu.

Kok

Przy dłuższych włosach możesz stworzyć bardziej formalny wygląd z kokiem. W tym celu zbierz włosy na szczycie głowy i upnij je spinkami lub (najlepiej) gumką. Kluczem jest dodanie odpowiedniej ilości spinek, aby kok nie rozplątał się.

Warkocz francuski

Warkocz francuski to trzy pasma zaczesane do tyłu w rzędzie od góry czoła. Środkowe pasmo ma dwa skrzyżowania po obu stronach, a następnie te dwa pasma mają kolejne skrzyżowania nad sobą. W ten sposób powstaje płaski warkocz, który z łatwością można owinąć wokół kucyka lub koka.

Warkocz holenderski

Warkocz holenderski również ma trzy pasma, ale jest tylko jedna warstwa zamiast dwóch jak w warkoczu francuskim. Zamiast krzyżować się ze sobą, krzyżują się one pod środkowym pasmem, przechodząc jednocześnie przez pasmo zewnętrzne. W rezultacie powstaje wewnętrzna wersja warkocza francuskiego, która jest znacznie bardziej niechlujna i może wyglądać bardziej naturalnie u osób o bardziej falujących włosach.